הוצאת צו ירושה

הוצאת צו ירושה – שירות הוצאת צווים
אם אתם צריכים להוציא צו ירושה ולא יודעים בדיוק איך ומה לעשות?

אם אין לכם כוחות להתעסק עם בירוקרטיה וטפסים בתקופה הזאת?

אם אתם רוצים לקבל את צו הירושה מהר ולהימנע מעיכובים?

אז תנו לנו לעזור לכם!
?מהו שירות הוצאת הצווים שלנו
שירות הגשת בקשות והוצאת צווים משפטיים מהרשם לענייני ירושה ע"י עורכי דין המתמחים בתחום הירושה בכלל ובהוצאת צווים משפטיים בפרט. עורכי דין שעיקר עיסוקם נע סביב הגשת בקשות והוצאת צווים מהרשם לענייני ירושה. כך שעורכי הדין שלנו מכירים היטב את ההתנהלות וצורת העבודה של הרשם לענייני ירושה ויודעים מה לעשות ומה לא לעשות אל מנת שהליך הוצאת צו הירושה יעבור ללא עיכובים ובעיות והלקוח יקבל את צו הירושה מהר ככל הניתן.
למה הקמנו את שירות הוצאת הצווים?
הקמנו את שירות הוצאת הצווים של "אתר צו ירושה" בעקבות מספר רב מאוד של פניות חזרות ונשנות מאנשים המבקשים מאיתנו עזרה והדרכה טלפונית כיצד יש למלא את טופס הבקשה לצו ירושה או איזה מסמכים בדיוק יש לצרף ומה הכוונה במילה הזאת ומה אומר המנוח המשפטי ההוא, משכך, הבנו שהדרישות להגשת בקשה לצו ירושה והטפסים שצריך למלא לא תמיד ברורים ומובנים למי שאינו עורך דין (ישנם גם עורכי דין רבים שפונים אלינו שנדריך אותם).

למרות שישנו מידע רב באינטרנט, כולל באתר שלנו, המסביר בדיוק מה צריך לעשות ואילו מסמכים צריך לצרף ובאיזה דרך, עדיין, אנשים רבים מתקשים למלא ולערוך את הבקשה ל כהלכה צו ירושה כהלכה ומגישים את הבקשה באופן שגוי וכתוצאה מכך הליך הוצאת צו הירושה נכשל או מתעכב חודשים על גבי חודשים

"סעיף 14 (ב) לתקנות הירושה, תשנ"ח 1998
לא תקובל בקשה לצו ירושה או לצו קיום אלא אם כן התמלאו כל אלה:
1) כל הפרטים הנדרשים לפי הטופס שנקבע בתקנת משנה (א) מולאו כהלכה וצורפו
לטופס כל המסמכים הנדרשים לפי תקנות אלה;"

חשוב להבהיר, כי כל עוד אין בידכם צו ירושה, כל נכסי הירושה מוקפאים ולא ניתן לחלקם או להשתמש בהם, לרבות העברת בעלות על רכב, שימוש בכספים המצויים בחשבונות בנק, מכירה או השכרה של נכס הירושה
?מה כולל השירות שלנו
עריכת הבקשה לצו ירושה בצורה נכונה.
• בדיקת המסמכים שצריך לצרף.
• חתימה על תצהיר אימות נתונים.
• הגשת הבקשה לרשם לענייני ירושה המתאים.
• מעקב אחר התקדמות הטיפול בבקשה עד קבלת הצו.
*אפשרות הגעה עד בית הלקוח.
צו ירושה מחיר – כמה עולה להוציא צו ירושה?
עלות הוצאת צו ירושה מורכבת משני חלקים: תשלום אגרות לרשם לענייני ירושה ותשלום שכר טרחת עו"ד.
תשלום אגרות לרשם לענייני ירושה – 498 ₪ עבור פתיחת ההליך ו130 ₪ עבור פרסום בעיתון יומי.
תשלום שכר טרחת עורך הדין – טווח המחירים הממוצע עבור הוצאת צו ירושה ע"י עורך דין מומחה בדיני ירושה נא בין 4,000 ₪ – 6,000 ₪ + מע"מ, לא כולל התנגדויות.
מכיוון שאנחנו מתעסקים בעיקר בהוצאת צווים ובעריכת צוואות ומבצעים פעולת רבות מסוג זה בכל חודש אנו גובים עבור הוצאת צו ירושה – 2,500 ₪ בתוספת מע"מ ( לבקשה רגילה סטנדרטית) ללא התנגדויות.
עבור הגעה לבית הלקוח – 420 ש"ח בתוספת מע"מ

במידה והגישו התנגדות לבקשה שהגשתם למתן צו ירושה, עוברת הבקשה שלכם לבית המשפט ואתם נכנסים להליך של ניהול משפט לכל דבר ועניין (לכן חשוב מאוד שעורך הדין שמטפל בהוצאת צו הירושה יהיה עורך דין מומחה בדיני ירושה) ומשכך, עלות שכר עורך דין תהיה, בהתאם למורכבות התיק.